vrijdag 10 december 2010

mini candy tot 10 december

Met het rommelen in mijn hobbgerief kwam ik deze etui voor 24 copics tegen. Nu gun ik het graag aan iemand die deze kan gebruiken. Hij is niet gevuld! De candy blijft staan en op 10 december gaat deze etui naar de volgende eigenaar.
Lijkt dit iets voor jou?
Wordt dan volger, zet de candy in je sidebar en laat een bericht achter zodat ik weet dat je meedoet.
Liefs Chantal

10 opmerkingen:

  1. Hoi hoi!!!

    Wat een leuke candy!
    Die kan ik goed gebruiken want mijn copic verzameling groeit en ik ga zo vaak weg om te knutselen bij andere dat dat wel heeeeel handig is.
    Dus ik ga heel hard duimen.
    Ik heb zelf ook een candy open staan, dus als je zin hebt, mag je meedoen hoor.

    Liefs mariska

    Ik ga zo je candy in mijn sidebar zetten.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hoi Chantal,

    wat een leuke candy !
    Ik doe heel graag mee !
    Groetjes
    Margo

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Hoi chantal wat een leuke candy maar ik ben al volger mag ik dan toch meedoen. Ik vind je blog er trouwens weer fantastisch leuk uit zien
    Gr sandra

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Oh hee zeg da is leuk! Zo'n etui zou heel goed van pas komen; er staat een verhuizing voor de deur en ik ben aan het kijken welke hobbyspullen ik in kan gaan pakken en welke ik voorlopig nog even lekker bewaar. Nu zitten mijn copic's in een uitpuilende doos, dus als ik de 24 copics die ik het meest gebruik hierin zou kunnen bewaren en de rest mee in zou kunnen pakken zou dat heel mooi zijn. Ik ga je candy nu op mijn blog zetten. gr Marlieke

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Dag Chantal,

    Lijkt me leuk zo'n etui om mee te nemen als je op reis gaat. Duuuus .... ik doe mee !

    groetjes,
    Sonja van scrapadoe

    BeantwoordenVerwijderen
  6. wat een leuke candy wil ook graag mee doen
    groetjes annet

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Een leuke candy!Perfekt for Stampin'Writer ;))
    Groetkes Helga

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Hoi Chantal, wat een leuk blog heb je. Ik ben volger geworden. Ik kwam je tegen omdat ik naar je candy kwam kijken. Maar wat maak je een leuke dingen. :) Ik heb je candy ook in mijn sitebar gezet. Groetjes, Anita

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Hi Chantal!I hope I can take part in this candy?
    Thanks so much for the opportunity to win. I'm already a follower... and now the pic is up on my blog.

    Greetings from Russia,
    Ukka

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Hoi Chantal, bedankt voor je berichtje op mijn blog. Ik heb natuurlijk ook gelijk een kijkje bij jou genomen. Ook hier zie ik hele leuke dingen staan.
    Ik doe niet mee met de candy, maar ben wel je volger geworden.
    Groetjes Patricia

    BeantwoordenVerwijderen