Verleden week naar de beurs Paper Passion geweest. Daar heb ik bij Diny Sprakel gestaan en gevolgd hoe zij inkleurde. Altijd een feest. Is een attractie op zich. LOL
Nu zag ik een wit potlood intense derwent liggen. Daar kleurde ze eerst stukjes mee in en dan met water en zig colors schilderen. Nog niet hoe het moet, maar heeft toch een mooi effect.
Nog een fijne zaterdag Chantal
Nu zag ik een wit potlood intense derwent liggen. Daar kleurde ze eerst stukjes mee in en dan met water en zig colors schilderen. Nog niet hoe het moet, maar heeft toch een mooi effect.
Nog een fijne zaterdag Chantal
prijsje in ontvangst genomen ! dank je wel !
BeantwoordenVerwijdereneen leuk kaartje, mooi,
grtjs,martina
x
Ja heel leuk om te zien, ik heb het filmpje op you tube gezien, gelukkig heb ik nog zo'n wit potlood. Vind jouw kaart goed gelukt hoor, is niks mis mee
BeantwoordenVerwijderenWat leuk dat je vorige week inspiratie hebt opgedaan om iets nieuws uit te proberen. Het resultaat is echt heel mooi.
BeantwoordenVerwijderenMooi gedaan!
BeantwoordenVerwijderenNancy
Ik vind dat je het heel mooi hebt gedaan Chantal!
BeantwoordenVerwijderenxxx Margreet
Heel goed gelukt deze kaart !!!!
BeantwoordenVerwijderenEn mooi ook !
Prachtig Chantal !
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Margo
Heel mooi hoe je deze zonnebloemen hebingekleurd op kraft Chantal...GEWELDIG!!!
BeantwoordenVerwijderengroetjes Rosina
Weet je, ik doe het je niet na en vind 'm prachtig Chantal. Het op craft stempelen maakt het wel bijzonderder vind ik ;-)
BeantwoordenVerwijderenLieve groet, Petra