dinsdag 21 september 2010
halloween
Voor Annette's creafarm een halloweenkaart gemaakt met digistempels van Jolanda ( zie in sidebar banner) Op de zwarte cardstock heb ik, met versamark spinnewebben gestempeld. Spijtig genoeg zie je hier niet veel van. Op de hoed een stukje kant gekleefd als web en achter de afdrukjes ook. Deze kaart naar Carine gestuurd voor Halloween.
Abonneren op:
Reacties posten (Atom)
welkom op mijn blog
- chantal
- Ik ben al enkele jaren bezig met kaarten maken, eerst stempelen, zeer eenvoudig. Nadien 3D kaarten, nu combinatie van stempelen en scrapbooking. Ben getrouwd, geen kinderen en werk in een ziekenhuis als verpleegkundige. email : changi90@gmail.com

13 opmerkingen:
Een mooie halloweenkaart, ik wilde ze eens even vergroten, maar blijkbaar gaat dat niet.
grtjes
Christa
ps: de uiltjes hieronder vind ik ook knap
Leuke kaart!
groetjes
Monique
hoi
wat een leuke kaart
groetjes patricia
prachtig is dit halloween kaartje
Leuke kaart ! groetjes, martina
x
Hoi Chantal,
dat is een super leuke halloween kaart! en spijtig dat we de spinnenwebben niet kunnen zien want volgens mij zijn ze prachtig :)
Groetjes Anneke
wat een super leuk halloweenkaartje, leuk idee het kant als spinneweb.
groetjes jolande
Enige afbeelding! En als ik heel goed kijk, dan zie ik inderdaad de spinnenwebben op de achtergrond! Leuke Halloween-kaart! Liefs, Ira
schitterende kaart chantal
erg leuk gedaan
liefs chantal
Wat een super leuk en gaaf halloween kaartje heb je weer gemaakt.
Groetjes van Els
Wat een leuke kaart !
Schattig Halloween-stempeltje zeg !
Groetjes
Margo
WAt een leuke kaart weer Chantal!
Ik ben gek op Halloween dingen,en vind het jammer dat wij het hier niet vieren.
heel mooi en leuk halloweenkaartje
grtz natacha
Een reactie posten